ZAMIENNIK AUTOCAD

Do tworzenia zaawansowanych, parametrycznych projektów niezbędny będzie dla nas parametryczny cad, wyposażony we wszystkie funkcje, wpływające na jakość realizacji. Ironcad od firmy TMSYS sp. z o. o. to coraz częściej polecany i wybierany przez użytkowników program do projektowania cad. Rozwiązanie pozwala na znaczną automatyzację pracy, a także pozytywnie wpływa na komfort i szybkość przeprowadzanych realizacji. Przedstawiany program uznawany jest za najlepszy zamiennik Autocad dostępny na rynku.

Ironcad wersja studencka

Przygotowując się do zawodu projektanta niezwykle ważne jest to, aby osoby uczące się nowych rozwiązań, miały możliwość korzystania z oprogramowania, które faktycznie wykorzystywane jest w praktyce codziennej pracy. Projektowanie 3D w programach typu CAD wymaga wieloletniego doświadczenia, dlatego program Ironcad dostępny jest w wersji studenckiej, z przeznaczeniem dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają naukę projektowania. Co najważniejsze, dostęp do studenckiej wersji programu można nabyć całkowicie za darmo. Nauka odbywa się na pełnej wersji oprogramowania, co pozwala studentom na zaznajomienie się ze wszystkimi funkcjami oprogramowania.

W branży przyjęło się, że podejmując o decyzję o zakupie odpowiedniego oprogramowania, poszukujemy czegoś, co będzie stanowiło dla nas zamiennik Autocad. Osoby prowadzące firmy coraz częściej decydują się na zakup oprogramowania IRONCAD, dzięki któremu studenci mogą: tworzyć zaawansowane projekty i modele maszyn i urządzeń, sporządzać profesjonalną dokumentację techniczną, korzystać z wbudowanych bibliotek modeli 3D, a także tworzyć animacje ruchu urządzeń czy fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych produktów. Możliwości płynące z korzystania z programu: odczytuj, zapisuj i edytuj wszystkie popularne na rynku pliki CAD 2D/3D. Skorzystaj z zaawansowanego modelowania powierzchniowego, a także zredukuj cykl projektowania swojej maszyny, dzięki technice „Przeciągnij” i „Upuść”. Opanowanie tej metody przy projektowaniu pozwala na znaczne skrócenie czasu, który zwykle przeznaczany był na realizację.

Ironcad w wersji studenckiej to doskonałe rozwiązanie dla studentów, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie projektowania i chcą przy tym korzystać z profesjonalnych narzędzi, które wykorzystywane są przez największe pracownie projektowe. Pamiętajmy, że przeszkolenie z oprogramowania jeszcze na etapie nauki pozwoli nam osiągać wymierne rezultaty w praktyce.